Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 98

Beszédvázlatok családvédelmi triduumra. Szerk.: Czapik Gyula. Bp., 1934, Korda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
20379.

Rufpreis:
800 HUF

E. Blochet: Studies in the Pahlavi Grammar. Translated into English from original French by Pranabesh Sinha Roy. Kolkata,2005,The Asiatic Society. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a papírborító a vászonborítóhoz ragad, kissé dohos.
20380.

Rufpreis:
800 HUF

Demosthenes' Werke Dritter Theil: Die dritte Philippische Rede und Rede über die Chersonesische Frage. Griechisch und Deutsch mit kritischen und erklärenden Anmerkungen. Leipzig, 1856, Wilhelm Engelmann, 150 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.
20381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ausgewählte Reden des Demosthenes. Zweites Baendchen (XVIII.) Rede vom Kranze. (XX.) Rede Gegen Leptines. Leipzig, 1850, Weidmannsche Buchhanglung, 2+218 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
20382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Platonis Euthydemus Protagoras. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1868, B. G. Teubneri,3+198 p. Görög nyelven. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20383.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20384.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Nietzsche: Emberi, nagyon is emberi II. Bp., 2012, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20385.

Rufpreis:
800 HUF

Kozári Gyula: Pascal. Tanulmányok. Az "Emberi okmányok" második kötete. Bp., 1914., Szent-István-Társulat, (Nagyvárad, Szent László-ny.), 1 t. +304+3 p. Átkötött félvászon-kötés.
20386.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szalai Erzsébet: Oroszlánok és globalizáció. Kísérlet az 1998 tavaszán hatalomra került kormány szociológiai és szociálpszichológiai megközelítésére. Bp., 1999, MTA Politikai Tudományok Intézete - Új Mandátum, 158 p. Kiadói papírkötés.
20387.

Rufpreis:
1 600 HUF

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G. Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, néhány lap tetjén ázásnyommal.
20388.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
20389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
20394.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF