Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 98

Waldner Károly: Gallicizmusok gyűjteménye. Rendhagyó és hiányos igék. Képletes kifejezések melyek alkalmazása a franciául tudó magyaroknak nehézséget okoz. Összeáll.: - -. Bp,[1940.], Cserépfalvi, 62 p. Kiadói papírkötés.
20407.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20408.

Rufpreis:
1 800 HUF

20409.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

20410.

Rufpreis:
2 000 HUF

20411.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20412.

Rufpreis:
1 400 HUF

Viski, Károly: Volksbrauch der Ungarn. Mit 32 Tafeln. (Übersetzung aus dem Ungarischen von Albert Hetényi-Heidelberg.) Bp., 1932., Verlag Georg Vajna & Co., (Druck der Athenaeum AG.), 200 + [2] p. Egyetlen kiadás. Népszerűsítő tanulmánykötet a magyarországi népszokásokról, oldalszámozáson belül 32 egész oldalas fényképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, javított kiadói illusztrált papír védőborítóban,
20413.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Demokrácia és köznevelés. Bp., 1945, Országos Köznevelési Tanács. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20414.

Rufpreis:
2 000 HUF

20415.

Rufpreis:
1 800 HUF

20416.

Rufpreis:
1 200 HUF

20417.

Rufpreis:
800 HUF

20418.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF