Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 98

Jerry Gaston: The Reward System in British and American Science. New York, 1978, John Wiley & Sons, XIII+(3)+204 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, in good condition, with worn dust jacket.
20316.

Rufpreis:
10 000 HUF

Samuelis Werenfelsii, Opuscula Theologica, Philosophica Et Philologica... Lausanne, 1739. Sacr. Caes.& Cath Majest. 579 + 22 p. Korabeli erősen sérült egészbőr kötésben, foltos lapokkal.
20320.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

20321.

Rufpreis:
5 000 HUF

20322.

Rufpreis:
5 000 HUF

20323.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

20324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Technikai elemzés egyszerűen I-III. Portfolio füzetek 01, 05, 06. H.n., 2007-2008. Net Média Zrt. 47+53+47 p. Kiadói papírkötés.
20325.

Rufpreis:
8 000 HUF

20326.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

20327.

Rufpreis:
4 000 HUF

20328.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20329.

Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás.
Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés.
Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya.
Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tamás Görgy - Virágh Iván: LADA 2104, 2105, 2107, 2108. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés.
20330.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF