20327.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. 1-2., 9-10., 11-12. Bände. Stuttgart, 1857-1859, Rieger, 441+1+389+1 p.; 388+1+2+378+1 p.; 2+405+1+398+2 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötések, a kötések elváltak a borítóktól, néhány lap kijár, egy előzéklap a kötése mentén javított.