Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philolog... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1500024/Vari-Dezso-A-classica-philologia-encyclopaediaja-A-classica-philologia-tudomanyanak~II3278635
3278635
20389
493
Books: Social sciences
Beschreibung: Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
: nk