20384.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.