Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 98

Webb Sidney és Beatrice: A szegénység problémája. Ford.: Kósa Miklós. Braun Róbert bevezető tanulmányával. Mesterművek. Bp., [1918], Révai, 221+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Félvászon-kötésben.
20355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jacques Maritain et al.: Mi európaiak. Összeáll. és ford.: Just Béla. Bp., é.n. [193?], Vigilia, 156 p. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eva L. Corredor: Lukács After Communism. Interviews with Contemporary Intellectuals. Durham-London, 1997, Duke University Press, X+(2)+209 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20357.

Rufpreis:
2 800 HUF

David Maclagan: Creation Myths. Man's Introduction to the World. (London, 1989), Thames and Hudson, 96 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reza Nazari - Somayeh Nazari: Read and Write Persian Language in 7 Days. A Workbook and Step-by-Step Guide. Middletown (DE), 2017. Angol és perzsa nyelven. Kiadói papírkötés.
20359.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db gazdasági, pénzügyi témájú könyv: Topolánszky Ádám: Lobbizás. Érdekek az előtérben.; Adrian Slywotzky: A profit művészete.; Kostyál Rezső - Kosztolányi Lászlóné - Pintér János: Agrárpénzügyek kézikönyve.; Steiner László - Vecsenyi János: Vezetésről gyakorló vezetőknek. Vegyes állapotban.
20360.

Rufpreis:
2 000 HUF

20361.

Rufpreis:
2 800 HUF

Görög-magyar szótár a gimnázium olvasmányokhoz. Szerk.: Dr. Földy József. Pápa, 1931, Főiskolai-ny., 286+2+XIII+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
20362.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fulton, Reginald: Hypnose und Suggestion. 12 Lehrbriefe zum Selbststudium des Hypnotismus, der Suggestion und des persönlichen Magnetismus. Wien-Leipzig, 1929, Schneider & Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
20363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Enyedi György: Regionális folyamatok Magyarországon az átmenet időszakában. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
20364.

Rufpreis:
2 000 HUF

Platonis Dialogi secundum Thraylli Tetralogias Dispositi. Vol. V. Ex Recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiaem 1852, Sumptibus et Typis B. G. Teubneri, XXVIII+442 p. Görög és latin nyelven. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
20365.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Plato: Republic. [Politeia = Állam.] Translated with an Introduction and Notes by Robin Waterfield. Oxford World's Classics. Bp.,2008,Oxford. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20366.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF