Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
20816.

Rufpreis:
800 HUF

J. C. Furnas: Így él Amerika. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én,Béta, 204 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
20817.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bezerédy Amália: Flóri könyve. Szekszárd,[1987.], Tolna Megyei Könyvtár és az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Hasonmás kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
20818.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jósika Miklós: Abafi. Regény. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 344 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.
20819.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ady-könyv. Dokumentumok az Ady-kérdéshez. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Reiter László. Bp.,1924., Amicus, 3-128 p.+6 (beragasztott képek, kézirat másolatok) t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címképpel, kopott borítóval.
20820.

Rufpreis:
1 800 HUF

20821.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai, 430 p. Kiadói egészvászon kötés, laza, kissé sérült fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, bélyegzésekkel.
20822.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bibó Lajos: A föld fia. I. köt. Regény. A szerző, Bibó Lajos (1890-1972) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,én., Stádium, 245 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20823.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fényszülte képek. Tudomány - technika - művészet. A fotográfiai innováció és művészet kapcsolata Magyarországon, 1839-2001. / Párhuzamos monológok - kortárs magyar zene cimbalomra. Előadja Szakály Ágnes. A szellemi tulajdon világnapja - április 26. [Bp.], 2002, Magyar Szabadalmi Hivatal. 2 CD, bontatlanok.
20825.

Rufpreis:
1 600 HUF

Neil Ferrier: Princes Margaret's Wedding Book. London, 1960., Purnell & Sons, 38 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, foltos borítóval.
20826.

Rufpreis:
1 600 HUF

Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. 312p. Modern műbőr kötésben
20827.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF