Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
20937.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barta Tamás - W. Barna Erika: Üzleti kommunikáció és etika. Bp., 2002., Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés.
20938.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp., 1996, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20940.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés.
20941.

Rufpreis:
1 400 HUF

20942.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csukás István: Petőfi a szlovákoknál. Bratislava/Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20943.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés.
20944.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Válogatás. Válogatta és szerkesztette Szalay Károly. Bp., 1998, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
20945.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farkas Gyula: Mécs László. Kortársaink sorozat. Bp., é.n., Studium, papírkötés, elvált könyvtest.
20946.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bródy Sándor: Éjszaka. Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny., félvászon kötés. Kötés kissé laza.
20947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpáti Aurél: A kételkedő kritikus. Kultura és Tudomány 61. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 203+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban
20948.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Kultura és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 135+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
20949.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF