Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

1939 Pannonia V. évf. 4. sz. 1939. okt. - dec. Szerk.: Halasy-Nagy József. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Tanácsa, 313-416 p. Kiadói papírkötés.
20950.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szinnai Tivadar: H. G. Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi. Karinthy Frigyes előszavával. Bp., 1927, Pantheon, 1 (címkép) t.+ 47 p.+ 2 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
20951.

Rufpreis:
1 800 HUF

Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a címlapon bélyegzéssel.
20952.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szirbik Antal: A legmodernebb aesthetika. A régi és az ujmódi költészet - Rákosi Jenő, Ady Endre és táboraik a fiziologia szögéből nézve. Bp., [1915], Hoffmann József-ny., 24 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, hiányzó elülső borítóval. (Ritka!)
20953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p.Modern vászonkötésben
20954.

Rufpreis:
3 000 HUF

20955.

Rufpreis:
2 000 HUF

Toldy István: A nőkről a nőknek. Pest, 1865. Szerző (Emich). 384 l. . Modern műbőr kötésben,
20956.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
20957.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Eötvös József beszédei. I. köt. Bp., 1884, Ráth Mór, IV+459 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félbőr kötésben, kis kopással
20958.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tóth Béla: Anekdoták. Képekkel. Bp., é.n. Singer 87 + (20)p. Festett egészvászon kötésben
20959.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
20960.

Rufpreis:
3 000 HUF

Legjobb magyar adomatár. Szerk. Ilosvai Hugó.    Bp. 1903. Révai és Salamon. 125 p. 1 sztl. lev. Vászonkötésben, az eredeti festett, kiadói papírborító ráragasztva.
20961.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF