Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Flaubert, Gustave: Három mese. Bp., 1965. Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, egészbőr kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
20888.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mészöly Miklós: Jelentés öt egérről. Bp., 1967, Magvető, 294+1 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
20889.

Rufpreis:
2 000 HUF

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben Erotikus
20890.

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben
Erotikus

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Levelek a száműzetésből. Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Területi Szövetségének Könyvtára. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 204+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
20891.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tolnai Vilmos (szerk.): Magyarító szótár a szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1928, Eggenberger, 339 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel.
20892.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Szigetvári Iván]: A százéves Petőfi. [Bp., 1922, Székási Sacelláry Pál], 1 sztl. lev.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, viseltes borítóval és gerinccel, hiányzó címlappal.
20893.

Rufpreis:
2 000 HUF

20894.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője. Mikszáth Kálmán uj sorozat. Bp.,én.,Révai, 4+324+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
20895.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ken Dean: Queen. Képes albuma: Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Ford.: Tótisz András. 1992, Cabaret. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, javítással.
20896.

Rufpreis:
1 600 HUF

20897.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Villon: Hagyaték. A kis testamentum. Le Lais. Telekes Tamás grafikáival illusztrált. hn., én., Rendszerház Kft. Kiadói egészbársony-kötés, kissé kopott borítóval, 41x30 cm.
20898.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Szabó Lőrinc kisebb műfordításai. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 402+1 p. "Várnai Zseni: Katonafiamnak" c. versmásolatot ragasztottak az elejére. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos, szakadt, kissé sérült borítóval, az elülső tábla felső sarkán kis hiánnyal.
20899.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF