Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Heller Tamás - Sáfrán István: Bests Heller. Heller Tamás (1946- ) színész, előadóművész, zeneszerző, dalszövegíró által dedikált példány. Bp., 2015, 29s Műhely, 274 p.+ 18 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20828.

Rufpreis:
2 000 HUF

Peterdi Pál - Sas József: ,,Kutyák-zsaruk-kabarék". Sas József (1939-2021) Jászai Mari-díjas színész, humorista, rendező, író, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1993, Delta B Kft., 104 p. Kiadói papírkötés.
20829.

Rufpreis:
2 000 HUF

Demeter József: Suszteráj. Novellák. A szerző által dedikált példány. Kecskemét, 2001, magánkiadás, 165+(3) p. Kiadói papírkötés.
20830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dallos Szilvia: Cukorkásüveg. Kisregény. / Élni a világ szélén. Novella. A szerző, Dallos Szilvia (1935- ) Balázs Béla-díjas színésznő, író által dedikált példány. Bp., 1997, Nap Kiadó, 107+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20831.

Rufpreis:
2 000 HUF

20832.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács katáng Ferenc: Ablaklakók csillagközelben. Bp., 2019. Orpheusz. Sorszámozott 27/30 és Dedikált. 139p. Kiadói kartonált papírkötésben
20833.

Rufpreis:
2 000 HUF

Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott papírkötésben
20834.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Nemzeti Könyvtár füzet: Nagy Méda: Régi magyar asszonyok, Három csillag 50. ünnepi szám, Vámos Kálmán: Jelky András kalandjai
20835.

Rufpreis:
2 000 HUF

20836.

Rufpreis:
2 400 HUF

Thomas A. Sebeok - Jean Umiker - Sebeok: Ismeri a módszeremet? Avagy: a mesterdetektív logikája. Bp., 1990., Gondolat, 83+5 p. Kiadói papírkötés.
20837.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herczeg Ferenc: Idegenek között. (A nevelőnő naplója.) Herczeg Ferenc Munkái. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
20838.

Rufpreis:
1 400 HUF

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. Tanulmányok. Kolozsvár, 2003, Kriterion, 337+(2) p. Kiadói papírkötés.
20839.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF