Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362026
20840
490
Vajthó László: Két költőnemzedék arca. Kortársaink 10. sz. A szerző, Vajthó László (1887-1977) irodalomtörténész, műfordító által Kerecsényi Dezső (1898-1945) irodalomtörténész, kritikus részére dedikált példány. Bp., [1935], Studium, 80 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. 3361428
20841
490
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Domby Béla. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 120 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 3326179
20842
490
Dickens, Charles: Karácsonyi történetek. Bp., 1958, Magyar Helikon. 445. számozott példány, 522p. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
3352183
20843
490
Drumár János: Sir Adamanth titka. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 187+(5) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, néhány kissé foltos lappal. A címlapon ötömösi (öttömösi) Magyar Imre (1791-1871) földbirtokos, mezőgazdász tulajdonosi bélyegzőjével.
3366779
20844
490
3366784
20845
490
Szirák Péter: Kertész Imre. DEDIKÁLT! Pozsony, 2003, Kalligram. Kiadói papírkötés.
3366767
20846
490
3361426
20847
490
Ewald, [Karl]: A kétlábú. (Az ősember regénye). Ford.: Fodor Zoltán. Darwin-Könyvtár 3. sz. Bp., 1914, Darwin, 63+(1) p. Átkötött kartonált papírkötésben, az eredeti, sérült elülső papírborító bekötve. 3331691
20848
490
2200
Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely, 95+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.
3351337
20849
490
Az örök Don Juan. Négy évszázad drámái. 805. számozott példány, 599p. 1968, Magyar Helikon. Egészbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
3366910
20850
490
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső kísérő tanulmányával. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, hiányos réz kapoccsal.
3315202
20851
490
Raleigh Walter: Shakespeare. Bp., 1909. MTA Könyvkiadó. Egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF