Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

20864.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
20865.

Rufpreis:
1 200 HUF

20866.

Rufpreis:
1 200 HUF

20867.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20868.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány.
20869.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,én., Franklin,2+328 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon címkenyommal, valamint a könyvben bélyegzésekkel.
20870.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. (Könyvbarátok Kis Könyvei VI. évf. 2. sz.) Bp., [1937], Magyar Könyvbarátok (K. M. Egyetemi Ny.), 229+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20871.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czigány György: 80 nyár. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20872.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Bp., é.n., Révai, 345+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
20873.

Rufpreis:
1 400 HUF

Czakó Gábor - Juhász Zoltán: Beljebb a magyar észjárásba. Az egyik szerző, Juhász Zoltán ALÁÍRT példány! Bp., 2010,Gelbert-ny. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
20874.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, szabálymagyarázatok, taktikai megoldások. Összeáll.: - -. Bp., 1956, Sport, 248 p.+1 (nemzetközi jelző lobogók, kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20875.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF