Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Malonyay Dezső: A Csák nemzetség. Regény. Universális Könyvtár. Bp.,én. [191?],Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Ignác-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20876.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20877.

Rufpreis:
2 000 HUF

20878.

Rufpreis:
1 600 HUF

Genius kiadás 4 db kötete. Oscar Wilde: Tanulmányok. Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Oscar Wilde: Szerelemből a királyért! borítón sérüléssel.
20879.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).  1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet. 2. Sztáray Antal: A keleti végekről. 3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában. 4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt. 5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön. 6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.  Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)
20880.

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).

1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet.
2. Sztáray Antal: A keleti végekről.
3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában.
4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt.
5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön.
6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.

Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Sophokles: Oidipus Király. Oidipus Kolonosban. Ford. és bev. Babits Mihály. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp., 1942., Parthenon, 4+218+2 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20881.

Rufpreis:
2 000 HUF

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó Kiadói papírkötés. 347p.
20882.

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó
Kiadói papírkötés. 347p.

Rufpreis:
2 800 HUF

Emőd Tamás versei. Nagyvárad, é.n. [1944?], Petőfi Nyomda, 334+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel.
20883.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
20884.

Rufpreis:
1 800 HUF

Réz András: Válogatott szorongásaim. DEDIKÁLT! Bp.,2003., Ulpius - Réz és Tsa. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20885.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemes László: Menekülők. DEDIKÁLT! Bp., 1987, Háttér. Kiadói papírkötés.
20886.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20887.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF