Malonyay Dezső: A Csák nemzetség. Regény. Universális Könyvtár. Bp.,én. [191?],Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Ignác-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Kozma Dezső: A valóság igézete. Írók kolozsvári szerkesztőségekben a századfordulón. Kismonográfiák. Kolozsvár, 1972, Dacia. Első kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás ajándékozási bejegyzéssel.
Genius kiadás 4 db kötete. Oscar Wilde: Tanulmányok. Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Oscar Wilde: Szerelemből a királyért! borítón sérüléssel.
Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).
1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet. 2. Sztáray Antal: A keleti végekről. 3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában. 4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt. 5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön. 6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.
Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)
Sophokles: Oidipus Király. Oidipus Kolonosban. Ford. és bev. Babits Mihály. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp., 1942., Parthenon, 4+218+2 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.