Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

Tormay Cécile: Bujdosó Könyv. Szeged, 2009, Lazi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20900.

Rufpreis:
2 400 HUF

Franz Werfel: Musa Dagh negyven napja I-II. Bp., 1973. Európa . Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval, szép állapotban.
20901.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Pellegrini, Albert (1868-1941)] Diplomata: Asszonyok-huszárok. Békés lovashistóriák. Garay Ákos rajzaival. Bp., [1916], Légrády, 286+(2) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
20902.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, részben a a romániai rendszerváltásra vonatkozóak, 3 db: Tőkés László: Temesvár ostroma 1989. Bp., 1990., Hungamer. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Élő láng. Bukarest, 1990., Romániai Magyar Szó. Kiadói papírkötés.; Hazánk új arculata. Történelmi évtizedek krónikájából. Bp., 1986., Kriterion. Kiadói papírkötés.;
20903.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánfi Tamás - Hagelmayer István: Pénzelmélet és pénzügypolitika. Bp., 1984, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20904.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ballagi Mór, György Aladár: Kereskedelmi szótár I-II. (I. Német-magyar rész. II. Magyar-német rész.)(Egybekötve.) Bp., 1887, Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben gerincen kis sérüléssel
20905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 136 + 6 P.
20906.

Rufpreis:
1 800 HUF

Újváry Zoltán: Népszokás és népköltészet. Válogatott tanulmányok. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Költeményei 35. Debrecen, 1980.,(Alföldi-ny.) Kiadói papírkötés, kissé sérült DEDIKÁLT
20908.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. ALÁÍRT, számozott. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20909.

Rufpreis:
800 HUF

Vas Gereben 2 kötete: Tekintetes urak.; Jurátusélet. Korrajz. Vas Gereben Munkáinak Együttes Képes Kiadása VII. és VIII. köt. Bp., 1887, Méhner Vilmos, 491+(3) p.; 483+(3) p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik kötet gerince sérült, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, néhány kijáró lappal.
20910.

Rufpreis:
1 000 HUF

Insel-Bücherei sorozat 4 kötete (Nr. 123, 272, 858, 976): Walt Whitman: Grashalme. Eine Auswahl. Englisch und Deutsch.; Fabeln des Aesop. Mit 51 Wiedergaben von Holzschnitten des Virgil Solis.; Arnold Zweig: Westlandsaga. Erzählung.; Stefan Zweig: Schachnovelle und andere. Leipzig, 1967-1980, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20911.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móra Ferenc 3 kötete: Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., 1928, Lantos R.T., 246+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon szakadásból eredő hiánnyal. + Rab ember fiai. / Mindenki Jánoskája.; Csengő barack. Mesék. Móra Ferenc művei - Válogatás az ifjúság számára III. és VII. köt. Bp., 1957-1958, Móra, 190+(2) p.; 180+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés.
20912.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF