Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Vas Gereben 2 kötete: Tekintetes urak.; Jurátusélet. Korrajz. Vas Gereben Munkáinak Együttes Képes Kiadása VII. és VIII. köt. Bp., 1887, Méhner Vilmos, 491+(3) p.; 483+(3) p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik kötet gerince sérült, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, néhány kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg