Eötvös József: B[áró] Eötvös József költeményei. Budapest, [1890]. Ráth Mór (Prochaska Károly ny., Bécs). [4] + 92 + VIII p. Keretdíszes oldalakkal, oldalszámozáson belül három szövegközti illusztrációval. Díszesen aranyozott, illusztrált, festett, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel, kis kopással
Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Laza egészvászon-kötés,
Szenes Béla: Az ifju Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp. 1913. Dick Manó (Brózsa Ottó ny.) 31 l. A címlapot Medgyes László rajzolta. Kiadói papírkötésben,
[Szemelvények P. Vergilius Maro Aeneiséből. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta: Márkus Jenő. Bp]., én., [Szent István-Társulat], 2-257+1 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
Fáy András szépirodalmi összes munkái VI. köt.: A régi pénzek, vagy az erdélyiek Magyarországban, A közös ház, A hasznosi kincs-keresés. Pest, 1844., Geibel Károly, 239 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, régi gyűjteményi bélyegzéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Endrei Walter- Zolnay László: Társasjáték és szórakozás a régi Európában. Bp, 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Szabó László: A modern újságírás. [Bp., 1916.], Dick Manó, (Nap-ny.), 221+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült címlappal. Felvágatlan lapokkal.