Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

21089.

Rufpreis:
2 000 HUF

21090.

Rufpreis:
1 600 HUF

21091.

Rufpreis:
2 000 HUF

21092.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szalády Antal: A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József. Bp., 1884, Lampel Róbert (Wodianer F.), XIX+(1)+248+(8) p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé sérült, foltos címlappal.
21093.

Rufpreis:
800 HUF

21094.

Rufpreis:
2 400 HUF

21095.

Rufpreis:
2 000 HUF

21096.

Rufpreis:
1 200 HUF

21097.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hegedűs Kálmán: Komédia. Bp., 1914, Szerzői, (Tolnai-ny.), 238+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21098.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth János: Petőfi Sándor. A borító Jeges Ernő munkája. Bp., 1926., Pallas. Felvágatlan lapokkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
21099.

Rufpreis:
1 600 HUF

21100.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF