1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Kultura és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 135+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.