Nyomdász-évkönyv és utikalauz az ezerkilencszáz tizenharmadik esztendőre. XV. évf. Szerk. Lerner Dezső. [Bp.], ,Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete, 2+233+1+4+26 (korabeli reklámok) p. + 1 (A Magyar Szt. Korona Országainak térképe, 1:2.000.000, készítette: Hátsek Ignác, Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 48x30 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Klein Ferenc és Társa-kötés, a borítón kis foltokkal, de alapvetően jó állapotban.
Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelező önügyvéd és házititkár. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 344 p. 4. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Bod-kódex. / Sándor-kódex. XVI. század első negyede. A nyelvemlék hasonmása és betűhű átirata bevezetéssel és jegyzetekkel. Régi magyar kódexek 2-3. sz. Bp., 1987, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 101+(1) p.; 105+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
Könyvecse az szent apostoloknak méltóságokról 1521. A nyelvemlék hasonmása és betűhű átirata bevezetéssel és jegyzetekkel. Régi magyar kódexek 1. sz. Bp., 1985, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 150 p. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
Arany János: The Death of King Buda. A Hungarian epic poem. By János Arany. Rendered into English verse by Watson kirkconnell. In collaboration with Lulu Putnik Payerle. ALÁÍRT! With a foreword by Géza Voinovich, secretery general of the Hungarian Academy, and notes by Dr. Árpád Berczik of the University of Budapest. Cleveland, 1936., Benjamin Franklin Bibliophile Society, XVIII+159 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Az egyik fordító, Lulu Putnik Payerle, bácskai Payerle Béláné (sz. Putnik Lulu) aláírásával! Valamint az eredetileg újvidéki, majd kanadai magyar Payerle-család egy tagjának ajándékozási soraival. "Remember October 23 1956. "American Hungarian Federation" emlékbélyeggel.
Mentes Mihály: Fertő. Irredenta versek. Győr, 1922, Szent István Társulat (Győregyházmegyei Alap-ny.), 108 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, részben szétváló fűzéssel.