Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Nyomdász-évkönyv és utikalauz az ezerkilencszáz tizenharmadik esztendőre. XV. évf. Szerk. Lerner Dezső. [Bp.], ,Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete, 2+233+1+4+26 (korabeli reklámok) p. + 1 (A Magyar Szt. Korona Országainak térképe, 1:2.000.000, készítette: Hátsek Ignác, Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 48x30 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Klein Ferenc és Társa-kötés, a borítón kis foltokkal, de alapvetően jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk