Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 377

20732.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Chris Smith A gyűrűk ura. Fegyverek és hadviselés középföldén. 2003, Szukits, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20733.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Késmárki László: 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 334 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20734.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 270 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20735.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Dan Simmons: Terror. Ford.: Farkas Veronika. Bp., 2018, Agave. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20736.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.
20737.

Rufpreis:
6 000 HUF

Joyce, James: Ulysses. Ford.: Gáspár Endre. I-II. köt. Bp., 1947, Nova, 2 sztl. lev.+ III+(1)+310 p.; 2 sztl. lev.+ 294+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Számozott (290./1000) példány.
20738.

Rufpreis:
8 000 HUF

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, 1140p. aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. kissé hullámos lapokkal.
20739.

Rufpreis:
8 000 HUF

20740.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20741.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20742.

Rufpreis:
2 400 HUF

1903-1913 A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam XXXVI-XLVII. kötetek (12 db). Bp., 1903-1913, Franklin-Társulat. Egységes egészvászon-kötésben, többségében jó állapotban.
20743.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF