Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Palacký, František: Dějiny národu českého v Čechách a v Moravě. (A cseh nemzet története Csehországban és Morvaországban). IV. köt. Prága, 1928, Gutenberg. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Cseh nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, belül jó állapotban.
19303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ifjabb Plinius levelek. Ford.: Borzsák István, Maróti Egon, Muraközy Gyula, Szepessy Tibor. Szepessy Tibor utószavával. Bp., 1966, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19304.

Rufpreis:
1 600 HUF

1992 Pilinyi Péter: Woroniecki Roribut Mieczislaw herceg. A szabadságharc lengyel vértanúja. Szózat II. évf. 5. sz., 1992. október., 1 sztl. lev. + 5 másolat. Az első, eredeti példány a szerző által DEDIKÁLT!, borítékkal.
19305.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó István: A magyar parasztság története. Kincsestár. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Átkötött félvászon-kötésben.
19306.

Rufpreis:
1 600 HUF

Houston Stewart Chamberlain: Die Grundlagen des Neunzehnten Jahrhunderts. I. Hälfte. München, 1907., F. Bruckmann. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
19307.

Rufpreis:
1 600 HUF

Györffy György: István király emlékezete. 1973, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19308.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gamboa, Pedro Sarmiento de: Inkák. 2007, Novella & Trajan. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
19309.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kreutzer Andrea - Závodi Szilvia (szerk.): "Méltó régi nagy híréhez..." Arcok a kora-újkori magyar történelemből. Bp., 2005, Hadimúzeum Alapítvány. Kiadói papír kartontokban, jó állapotban.
19310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moorhouse, Roger: 100 beszédes tárgy a Harmadik Birodalomból. Bp., 2019, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19311.

Rufpreis:
1 400 HUF

Van Loon, [Hendrik Willem]: A hajózás története. Ford.: Szerb Antal. Bp., [1941], Stílus, 285+(3) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19312.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság (Budapesti Hírlap-ny.), 4 sztl. lev.+ 402 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, a gerinc és a hátsó kötéstábla hiányzik, helyenként sérült, foltos lapokkal.
19313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gudenus János József: A Rákóczi fejedelmek leszármazottjai Európában különös tekintettel a magyar családokra. Bp., 2006, Heraldika. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19314.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF