Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19290.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sági Pál: Békebeli képeskönyv. Bp., 1944., "Griff", 304 p.+21 t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, egy tábla hiányzik.
19291.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hajagos Csaba: A haza ifjú hősei. 2023. Patrióták. 59p. Kiadói kartonálásban
19292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Lajos (szerk.): A magyarság őstörténete. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, apró foltokkal.
19293.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nicolae Ceausescu: Beszéd a magyar és a német nemzetiségű dolgozók tanácsai együttes ülésén. 1987. feb. 27. Bp., 1987., Politikai, 30+1 p. Kiadói papírkötés.
19294.

Rufpreis:
1 600 HUF

John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
19295.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kollányi Károly: Régi Felvidékünk és Kárpátalja magyar múltjának elrablása. Bp.,1992, Kráter. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kijáró lapokkal.
19297.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Kő András - Nagy J. Lambert: Tököl 1956. Bp., 1992., Publica. Kiadói papírkötés.
19298.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kerekesházy József: Az utolsó szultán. (A negyedik császárság.) Claude Farrére bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Budapest,1940, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 402 p. Kissé kopott kiadói egészvászon kötés.
19299.

Rufpreis:
1 400 HUF

Honfoglaló őseink. Szerk.: Veszprémy László. Bálint Csanád bevezetésével. Bp., 1996, Rínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19300.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga László: Az elhagyott tömeg. Tanulmányok 1950-1956-ról. Bp., 1994, Cserépfalvi-Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
19301.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hóman Bálint: A magyar királyság pénzügyei és gazdaságpolitikája Károly Róbert korában. Bp., 2003., Nap, 326+2 p. Kiadói papírkötés.
19302.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF