Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279717
19290
482
Books: History
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3297771
19291
482
Books: History
Sági Pál: Békebeli képeskönyv. Bp., 1944., "Griff", 304 p.+21 t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, egy tábla hiányzik.
3294295
19292
482
Books: History
Hajagos Csaba: A haza ifjú hősei. 2023. Patrióták. 59p. Kiadói kartonálásban
3296068
19293
482
Books: History
Ligeti Lajos (szerk.): A magyarság őstörténete. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, apró foltokkal.
3297559
19294
482
Books: History
Nicolae Ceausescu: Beszéd a magyar és a német nemzetiségű dolgozók tanácsai együttes ülésén. 1987. feb. 27. Bp., 1987., Politikai, 30+1 p. Kiadói papírkötés.
3261833
19295
482
Books: History
John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
3293392
19297
482
Books: History
Kollányi Károly: Régi Felvidékünk és Kárpátalja magyar múltjának elrablása. Bp.,1992, Kráter. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kijáró lapokkal. 3279601
19298
482
Books: History
Kő András - Nagy J. Lambert: Tököl 1956. Bp., 1992., Publica. Kiadói papírkötés.
3292824
19299
482
Books: History
Kerekesházy József: Az utolsó szultán. (A negyedik császárság.) Claude Farrére bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Budapest,1940, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 402 p. Kissé kopott kiadói egészvászon kötés.
3279508
19300
482
Books: History
Honfoglaló őseink. Szerk.: Veszprémy László. Bálint Csanád bevezetésével. Bp., 1996, Rínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
3238142
19301
482
Books: History
Varga László: Az elhagyott tömeg. Tanulmányok 1950-1956-ról. Bp., 1994, Cserépfalvi-Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
3279705
19302
482
Books: History
Hóman Bálint: A magyar királyság pénzügyei és gazdaságpolitikája Károly Róbert korában. Bp., 2003., Nap, 326+2 p. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF