Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal.
19342.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (fekete-fehér képek). Kiadói papírkötésben. sérült gerinccel, borítóra címke ragasztva,
19344.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horváth János: Nógrád megye követutsításai az 1825-ös országgyűlésre. 17p. é. n. Összekapcsolt papírlapok. Jó állapotú.
19345.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. A. Chalikova - A. H. Chalikova: Altungarn an der Kama und im Ural (Das Gräberfeld von Bolschie Tigani). Régészeti Füzetek Ser. II. No. 21. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Múzeum.
19346.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kárpát - Medencei Névtelen: A szent korona szimbolikus tanítása. H.n., 2012, Bioter Bt. Kiadói papírkötés.
19347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Életek és Korok I-VII. köt. Frankel Leó, Landler Jenő, Szamuely Tibor, Kun Béla, Kunfi Zsigmond, Szabó Ervin. 7 kötetben teljes! Bp., 1978., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos kartontokban,
19348.

Rufpreis:
1 000 HUF

Éber Ernő: Széchenyi, a gazda és agrárpolitikus. Mezőgazdasági Múzeum füzetei 12. Bp., 1960, Mezőgazdasági Múzeum. 31 p. Kiadói papírkötés.
19349.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A magyar mezőgazdaság története a kezdetektől napjainkig. Kiállításvezető 1. Szerk. Estók János. Bp., 2008. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19350.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19351.

Rufpreis:
1 000 HUF

19352.

Rufpreis:
1 200 HUF

19353.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF