Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262615
19342
482
Books: History
Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal. 3262623
19343
482
Books: History
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval. 3261358
19344
482
Books: History
Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (fekete-fehér képek). Kiadói papírkötésben. sérült gerinccel, borítóra címke ragasztva,
3223742
19345
482
Books: History
Horváth János: Nógrád megye követutsításai az 1825-ös országgyűlésre. 17p. é. n. Összekapcsolt papírlapok. Jó állapotú. 3220544
19346
482
Books: History
E. A. Chalikova - A. H. Chalikova: Altungarn an der Kama und im Ural (Das Gräberfeld von Bolschie Tigani). Régészeti Füzetek Ser. II. No. 21. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Múzeum.
3217523
19347
482
Books: History
Kárpát - Medencei Névtelen: A szent korona szimbolikus tanítása. H.n., 2012, Bioter Bt. Kiadói papírkötés. 3237734
19348
482
Books: History
Életek és Korok I-VII. köt. Frankel Leó, Landler Jenő, Szamuely Tibor, Kun Béla, Kunfi Zsigmond, Szabó Ervin. 7 kötetben teljes! Bp., 1978., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos kartontokban, 3219589
19349
482
Books: History
Éber Ernő: Széchenyi, a gazda és agrárpolitikus. Mezőgazdasági Múzeum füzetei 12. Bp., 1960, Mezőgazdasági Múzeum. 31 p. Kiadói papírkötés.
3217028
19350
482
Books: History
A magyar mezőgazdaság története a kezdetektől napjainkig. Kiállításvezető 1. Szerk. Estók János. Bp., 2008. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben. 3214096
19351
482
Books: History
Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3214675
19352
482
Books: History
Urbán Ernő: Eleven történelem. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.
3217656
19353
482
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF