Dr. Halla Aurél - Dr. Dobrovics Károly: Magyarország története különös tekintettel iparra és kereskedelemre II. kötet. Bp., 1936 Monopol Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.
A magyar élelmiszeripar története (szerk.: dr. Kirsch János, dr. Szabó Loránd, dr. Tóth-Zsiga István). Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval.