Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

19366.

Rufpreis:
2 000 HUF

A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
19367.

Rufpreis:
1 600 HUF

19368.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19369.

Rufpreis:
1 000 HUF

19370.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19371.

Rufpreis:
1 400 HUF

19372.

Rufpreis:
1 800 HUF

19373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Bp., 1978. Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval
19374.

Rufpreis:
1 400 HUF

19375.

Rufpreis:
1 600 HUF

19376.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19377.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF