Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19315.

Rufpreis:
1 400 HUF

Don Moser: World War II. China - Burma - India. Alexandria, én., Time - Life Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, javított gerinccel.
19316.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antall Józef-Buzinkay Géza: Insignia medicorum in Hungaria. Wappen ungarischer Ärtzte. Bp., 1982, Medimpex. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19318.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. 128 p . Kiadói papírkötés.
19319.

Rufpreis:
3 000 HUF

19320.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Dolgozók Pártjának programnyilatkozata és szervezeti szabályzata. 1948. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19321.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takáts Sándor: Magyar nagyasszonyok I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., én., Genius, (Kunossy-ny.), 538+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
19322.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19323.

Rufpreis:
800 HUF

Saáry Éva: A Lugánói Tanulmányi Napok tizenöt éve 1977-1991. Bp., 2003, Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
19324.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mussolini, Benito: Arnaldo Mussolini élete. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél laza, foltos kötéstábla, kopottas állapotban.
19325.

Rufpreis:
1 400 HUF

German Hafner: Ókori hírességek képes lexikona. 2002, Elektra, volt könyvtári példány, kartonált papírkötés.
19326.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyalui Farkas: Teleki Sándor regényes élete. Bp.,én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérülésnyommal.
19327.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF