Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3293341
19315
482
Books: History
Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés 3293400
19316
482
Books: History
Don Moser: World War II. China - Burma - India. Alexandria, én., Time - Life Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, javított gerinccel.
3280893
19318
482
900
Books: History
Antall Józef-Buzinkay Géza: Insignia medicorum in Hungaria. Wappen ungarischer Ärtzte. Bp., 1982, Medimpex. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3250990
19319
482
Books: History
Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. 128 p . Kiadói papírkötés.
3148147
19320
482
Books: History
3272529
19321
482
Books: History
A Magyar Dolgozók Pártjának programnyilatkozata és szervezeti szabályzata. 1948. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3271678
19322
482
2200
Books: History
Takáts Sándor: Magyar nagyasszonyok I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., én., Genius, (Kunossy-ny.), 538+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval. 3201901
19323
482
Books: History
3274406
19324
482
Books: History
Saáry Éva: A Lugánói Tanulmányi Napok tizenöt éve 1977-1991. Bp., 2003, Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
3276396
19325
482
Books: History
Mussolini, Benito: Arnaldo Mussolini élete. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél laza, foltos kötéstábla, kopottas állapotban.
3276005
19326
482
Books: History
German Hafner: Ókori hírességek képes lexikona. 2002, Elektra, volt könyvtári példány, kartonált papírkötés.
3280153
19327
482
Books: History
Gyalui Farkas: Teleki Sándor regényes élete. Bp.,én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérülésnyommal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF