https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Michele Brown: Prince Charles & Lady Diana: An Illustrated Biography. London, é.n., Eyre Metheun. 186 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19354.

Michele Brown: Prince Charles & Lady Diana: An Illustrated Biography. London, é.n., Eyre Metheun. 186 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christopher Warwick: The Queen Mother: A Special Photographic Celebration. 1996, Colour Library, kartonált papírkötés, angol nyelven, rendkívül gazdag fotóanyaggal.
1
19355.

Christopher Warwick: The Queen Mother: A Special Photographic Celebration. 1996, Colour Library, kartonált papírkötés, angol nyelven, rendkívül gazdag fotóanyaggal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rácz Árpád (szerk.): Famous Hungarians. Outstanding Representatives of Hungarian Centuries. The introductory essay written by Domokos Kosáry. Bp., 2002, Rubicon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. / In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.
1
19356.

Rácz Árpád (szerk.): Famous Hungarians. Outstanding Representatives of Hungarian Centuries. The introductory essay written by Domokos Kosáry. Bp., 2002, Rubicon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. / In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ürögdi György: A fiscus caesaris alapitásához. Antik tanulmányok VII. 4. A szerző, Ürögdi György (1904-1987) által DEDIKÁLT! Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. 61-68 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval
1
19357.

Ürögdi György: A fiscus caesaris alapitásához. Antik tanulmányok VII. 4. A szerző, Ürögdi György (1904-1987) által DEDIKÁLT! Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. 61-68 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, apró sérüléssel
1
19358.

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, apró sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kákosy László: Ré fiai. Az ókori Egyiptom története és kultúrája. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19359.

Kákosy László: Ré fiai. Az ókori Egyiptom története és kultúrája. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lendvai, Paul:  Leben eines Grenzgängers. Erinnerungen. Aufgezeichnet im Gespräch mit Zsófia Mihancsik. Aus dem Ungarischem übertragen von Ernő Zeltner. (Dedikált.) [Bécs] (Wien, 2013). Verlag Kreymar & Scheriau (Druckerei Theiss GmbH). 255 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas). Első osztrák kiadás. Dedikált: ,,Kedves Pista! Kerek születésnapodra szeretettel, tisztelettel, híved és barátod, Pali, Bécs, 2013". A Paul Lendvai (sz. 1929) magyar származású osztrák újságíróval, osztrák televíziós műsorvezetővel, Közép-Kelet-Európa-kommentárorral készült életmű-interjú eredeti nyelven ,,Három élet: Beszélgetés Mihancsik Zsófiával" címen jelent meg (Budapest, 2012, Kossuth Könyvkiadó). Az aktuálpolitikai megjegyzésekben gazdag interjúkötet hátoldalán válogatás a mű baráti ajánlásaiból. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, diplomata, nagykövet. A közgazdász szerző 1966-tól a külkereskedelemben dolgozott, 1979-től az MSZMP Gazdaságpolitikai Bizottságának tagja, 1983-tól hágai, 1984-1991 között bonni nagykövet, majd Horn Gyula külpolitikai tanácsadója. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
19360.

Lendvai, Paul: Leben eines Grenzgängers. Erinnerungen. Aufgezeichnet im Gespräch mit Zsófia Mihancsik. Aus dem Ungarischem übertragen von Ernő Zeltner. (Dedikált.) [Bécs] (Wien, 2013). Verlag Kreymar & Scheriau (Druckerei Theiss GmbH). 255 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas). Első osztrák kiadás. Dedikált: ,,Kedves Pista! Kerek születésnapodra szeretettel, tisztelettel, híved és barátod, Pali, Bécs, 2013". A Paul Lendvai (sz. 1929) magyar származású osztrák újságíróval, osztrák televíziós műsorvezetővel, Közép-Kelet-Európa-kommentárorral készült életmű-interjú eredeti nyelven ,,Három élet: Beszélgetés Mihancsik Zsófiával" címen jelent meg (Budapest, 2012, Kossuth Könyvkiadó). Az aktuálpolitikai megjegyzésekben gazdag interjúkötet hátoldalán válogatás a mű baráti ajánlásaiból. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, diplomata, nagykövet. A közgazdász szerző 1966-tól a külkereskedelemben dolgozott, 1979-től az MSZMP Gazdaságpolitikai Bizottságának tagja, 1983-tól hágai, 1984-1991 között bonni nagykövet, majd Horn Gyula külpolitikai tanácsadója. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes Habsburg-házzal kapcsolatos könyvtétel, 7 db:  Jászi Oszkár: A Habsburg-Monarchia felbomlása, Supka Géza: Habsburg-krónika, Sigrid - Maria Größing: A Habsburgok szerelmi krónikája, Németh Andor: Mária Terézia, Frederich Weissensteiner: Mária Terézia leányai, Ángeles Caso: Sziszi. Egy császárné naplója, Thea Leitner: A Habsburgok elfelejtett gyermekei. Különféle kiadásokban, nagyrészt jó állapotban.
1
19361.

Vegyes Habsburg-házzal kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Jászi Oszkár: A Habsburg-Monarchia felbomlása, Supka Géza: Habsburg-krónika, Sigrid - Maria Größing: A Habsburgok szerelmi krónikája, Németh Andor: Mária Terézia, Frederich Weissensteiner: Mária Terézia leányai, Ángeles Caso: Sziszi. Egy császárné naplója, Thea Leitner: A Habsburgok elfelejtett gyermekei. Különféle kiadásokban, nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jacques Delarue: A Borba cikksorozata a Gestaporól. Gépirat. hn., én., nyn. ,41-55 p.; 2+41-56 p.; 49-61 p.; 35-68 p.; 32-57 p.; 34-54 p.; 2+25-48 p. Szakadozott papírmappában.
1
19362.

Jacques Delarue: A Borba cikksorozata a Gestaporól. Gépirat. hn., én., nyn. ,41-55 p.; 2+41-56 p.; 49-61 p.; 35-68 p.; 32-57 p.; 34-54 p.; 2+25-48 p. Szakadozott papírmappában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Benda Kálmán szerk: Magyarország történelmi kronológiája I. IV. kötet. Bp., 1981. MTA: Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. kt borítón szakadással
1
19363.

Benda Kálmán szerk: Magyarország történelmi kronológiája I. IV. kötet. Bp., 1981. MTA: Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. kt borítón szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Carlyle, Thomas:  On Heroes, Hero-Worship and the Heroic in History. Edited, with Notes and Introduction, by Annie Russell Marble. New York, 1904. The Macmillan Company (Norwood Press, Norwood). XXXVI + 417 + [7] p. Thomas Carlyle (1795-1881) skót esszéíró, történetíró és filozófus esszégyűjteménye a kiemelkedő személyiségek emberi történelemre gyakorolt hatását vizsgálta. Az esszégyűjtemény a filozófus hat előadásából áll össze, melyeket 1840 májusában tartott népes közönség előtt. A Hősökről való eszmefuttatás eredeti nyelven először 1841-ben jelent meg, jegyzetelt kiadásunk először 1897-ben. Az első előzéken régi kereskedelmi könyvjegy. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
1
19364.

Carlyle, Thomas: On Heroes, Hero-Worship and the Heroic in History. Edited, with Notes and Introduction, by Annie Russell Marble. New York, 1904. The Macmillan Company (Norwood Press, Norwood). XXXVI + 417 + [7] p. Thomas Carlyle (1795-1881) skót esszéíró, történetíró és filozófus esszégyűjteménye a kiemelkedő személyiségek emberi történelemre gyakorolt hatását vizsgálta. Az esszégyűjtemény a filozófus hat előadásából áll össze, melyeket 1840 májusában tartott népes közönség előtt. A Hősökről való eszmefuttatás eredeti nyelven először 1841-ben jelent meg, jegyzetelt kiadásunk először 1897-ben. Az első előzéken régi kereskedelmi könyvjegy. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Krausz Simon: Életem. Bp.,én.,Cserépfalvi, 356+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
19365.

Krausz Simon: Életem. Bp.,én.,Cserépfalvi, 356+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse