Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 183

Kristóf Sándor: Mátra útikalauz. III: kiadás. 1957, Sport lap- és könyvkiadó, kopott papírkötés.
19110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ikonikus orosz épületekről szóló orosz nyelvű könyv, Moszkva, 2005, papírkötés.
19111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Méri István: A kanizsai várásatás. Vázlat a kanizsai vár és város történetének kutatásához. Bp., 1988, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19112.

Rufpreis:
2 400 HUF

Irányi István (1889-1971): Kecskemét régen. Kecskemét damals. Irányi István rajzai. Szerk.: Sümegi György. hn., én., nyn., 5 p.+8 t. Kiadói papírkötés.
19113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Polgárdy Géza: Vértes hegység kalauza. Lux Géza és Iser József rajzaival. Magyarországi Útikalauzok 3. Bp., [1939], ,,Élet"-ny., 102+(2) p.+ 4 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 (kihajtható térképek) t. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
19114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rozsnyói túrák és séták. Alt János előszavával. Rozsnyó, 1939, Magyar Turista Egyesület Felsőgömöri Osztálya (Gömöri-ny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19115.

Rufpreis:
2 400 HUF

19116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bády István: A Bazilika árnyékában. Egy polgármester visszanéz. (Dedikált!) Esztergom, 1989, Gran Tours. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Dr. Bády István, Esztergom volt polgármestere által dedikált példány.
19117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárközi Mátyás: A Király utcán végestelen-végig. (Dedikált!) Bp., 2006, Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Sárközi Mátyás (1937- ) Kossuth-díjas író, kritikus, műfordító, szerkesztő által dedikált példány.
19118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárközi Mátyás: Vérbeli várbeliek. (Dedikált!) Kaiser Ottó fényképeivel. Bp., 2010, Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Sárközi Mátyás (1937- ) Kossuth-díjas író, kritikus, műfordító, szerkesztő által dedikált példány.
19119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elisabeth Licthenberger: Historische Stadtforschung und Kartographie. Die sozialräumliche und funktionelle Gliederung von Wien um 1770. Sonderdruck aus Kartographie der Gegenwart in Österreich. Wien, 1984, Österreichische Geographische Gesellschaft - Institut für Kartographie der Österreichischen Akademie der Wissenschaften. Német nyelven. Kiadói papírborítóban.
19120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vladan Georgevitch: Die Albanesen und die Großmächte. Leipzig, 1913, S. Hirzel,4+172 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
19121.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF