Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3277708
19122
480
Books: Travelling, Local History
Vincze Zoltán: A kolozsvári Farkas utca. Művelődéstörténeti barangolás. Kolozsvár, 2003, Stúdium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3277292
19123
480
Nagy Attila: Debreceni látóképek. Légi és földi sétaképek egy elveszett városról. Debrecen, 2013, Uropath. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 3276569
19124
480
Foerk Ernő: Olasz levelek. Bp., Korvin Testvérek. Borító nélkül, jó állapotban. 3276887
19125
480
Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Ford.: Szilber József. A hat világrész. Utazások és felfedezések. Bp., [1929], Világirodalom, 184 p.+ 2 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal.
3279950
19126
480
Schulausflugszüge der Haupt- und Residenzstadt Budapest [Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai] 12.: Budapest. Bp., 1935., (Hauptstädtische Hausdruckerei), 18 p. +2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
3280809
19127
480
[Ludwig Rohbock (1820-1883)]: Buda és Pest. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988, Múzsák, 16 (reprodukciók) t. Kiadói mappában, jó állapotban. 3171908
19128
480
500
3220392
19129
480
600
Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
3171982
19130
480
500
Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3238373
19131
480
Budapesti Kirándulóhelyek. Bp., én., Panoráma. Kiadói papírkötésben. 3238476
19132
480
900
Törs Kálmán: Margit-sziget. 1872-es reprint kiadása. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
3277427
19133
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF