Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 183

Vincze Zoltán: A kolozsvári Farkas utca. Művelődéstörténeti barangolás. Kolozsvár, 2003, Stúdium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19122.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagy Attila: Debreceni látóképek. Légi és földi sétaképek egy elveszett városról. Debrecen, 2013, Uropath. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Foerk Ernő: Olasz levelek. Bp., Korvin Testvérek. Borító nélkül, jó állapotban.
19124.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Ford.: Szilber József. A hat világrész. Utazások és felfedezések. Bp., [1929], Világirodalom, 184 p.+ 2 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal.
19125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schulausflugszüge der Haupt- und Residenzstadt Budapest [Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai] 12.: Budapest. Bp., 1935., (Hauptstädtische Hausdruckerei), 18 p. +2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
19126.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Ludwig Rohbock (1820-1883)]: Buda és Pest. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988, Múzsák, 16 (reprodukciók) t. Kiadói mappában, jó állapotban.
19127.

Rufpreis:
1 600 HUF

19128.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
19129.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19130.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Budapesti Kirándulóhelyek. Bp., én., Panoráma. Kiadói papírkötésben.
19131.

Rufpreis:
800 HUF

Törs Kálmán: Margit-sziget. 1872-es reprint kiadása. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
19132.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19133.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF