19130.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.