Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3273921
19134
480
Books: Travelling, Local History
Jónás Tamás - Dénes Nóra - Kassai Ferenc: Lírai számla / Lyrical invoice. Szombathely, 2006, Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
3245867
19135
480
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1986, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
3245997
19136
480
Lévay Zsolt: 100 év - 100 kép az Árpád Gimnázium történetéből. Bp., 2002, Árpád Gimnázium Alapítvány. Kiadói papírkötés.
3273715
19137
480
3273893
19138
480
Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár, 1974, Dacia. Egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
3276812
19139
480
Z. Soós István: Kaposvári miniatűrök. Kaposvár, 1986, Somogy Megyei Tanács. Kiadói bársonykötés, kissé kopottas borítóval. Számozott (22./400) példány. 3260749
19140
480
Vegyes USA leporello tétel, 3 db: Greetings from San Francisco, Southern California, Souvenir of California. Változó állapotban.
3260739
19141
480
Vegyes USA leporello tétel, 4 db: Greetings from Niagara Falls, Indiands of North America, Souvenir of Cheveland, Ohio, Chiacago (Chicago World's Fair, borító nélkül.) Változó állapotban.
2586545
19142
480
3262720
19143
480
Kornis Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. A szerző, művész, Korniss Péter (1937-) Kossuth-díjas és Pulitzer-emlékdíjas fotográfus, fotóriporter által ALÁÍRT példány. [Bratislava], 2006, Slovart. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban. 3260460
19144
480
3261885
19145
480
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Bp., é.n., Pfeifer Ferdinánd. 144 p. Buda vára térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült borítóval, hátsó borító elvált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF