Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 183

Jónás Tamás - Dénes Nóra - Kassai Ferenc: Lírai számla / Lyrical invoice. Szombathely, 2006, Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19134.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1986, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lévay Zsolt: 100 év - 100 kép az Árpád Gimnázium történetéből. Bp., 2002, Árpád Gimnázium Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19136.

Rufpreis:
1 800 HUF

19137.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár, 1974, Dacia. Egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19138.

Rufpreis:
1 400 HUF

Z. Soós István: Kaposvári miniatűrök. Kaposvár, 1986, Somogy Megyei Tanács. Kiadói bársonykötés, kissé kopottas borítóval. Számozott (22./400) példány.
19139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes USA leporello tétel, 3 db: Greetings from San Francisco, Southern California, Souvenir of California. Változó állapotban.
19140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes USA leporello tétel, 4 db: Greetings from Niagara Falls, Indiands of North America, Souvenir of Cheveland, Ohio, Chiacago (Chicago World's Fair, borító nélkül.) Változó állapotban.
19141.

Rufpreis:
2 400 HUF

19142.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kornis Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. A szerző, művész, Korniss Péter (1937-) Kossuth-díjas és Pulitzer-emlékdíjas fotográfus, fotóriporter által ALÁÍRT példány. [Bratislava], 2006, Slovart. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
19143.

Rufpreis:
1 600 HUF

19144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Bp., é.n., Pfeifer Ferdinánd. 144 p. Buda vára térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült borítóval, hátsó borító elvált.
19145.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF