19137.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.