19135.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1986, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.