Sebes Tibor: Jambó, Kilimandzsáró! A szerző, Sebes Tibor (1929-2011) újságíró által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Táncsics. Egy színes kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé sérült és gerincén kissé foltos papír védőborítóval, néhány lap kijár és alja kissé foltos.
Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
Dr. Lengyel Pál: A sághegyi őstelep. A szerző által DEDIKÁLT példány! Celldömölk, 1965, Celldömölk Községi Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Martin Gerlach (szerk.): Nürnberg : Ein Rundgang in Bildern. Lipcse és Bécs, é.n. (1915-20 k.), Gerlach & Weidling.127 p. Német, francia és angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, Nürnbergről, Fürthről, Ansbachról készült fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, előzéklap és címlap kissé sérült, néhány kevés lap kissé foltos.