Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvás... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500002/Csatkai-Endre-Sopron-Bp-1971-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-jo-allapotban~II3195808
3195808
19167
480
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói, enyhén sérült papír védőborító.
: karap_norbert