19121.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Vladan Georgevitch: Die Albanesen und die Großmächte. Leipzig, 1913, S. Hirzel,4+172 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.