Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 183

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, Gravamen Studió. Kiadói papírkötés.
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hunyady Sándor: A Vígszínház negyven éve. 1896-1936. Bp., 1936,Athenaeum-ny., 68 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel,.
19063.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Móra Ferenc Múzeum évkönyve 1957. Szerk.: Bálint Alajos. Szeged, 1957, Móra Ferenc Múzeum, 258+(2) p.+ 1 (kihajtható) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzővel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 600 példányban.
19064.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936-1941 Budapesti Evangélikus Gimnázium értesítője az 1935/36,1936/1937. iskolai évekről. Foltosak, az egyik széteső állapotban. + Budapesti Érseki Katolikus Gimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium évkönyve az 1938/39, 1939-1940, 1940-41. Az egyik borító nélkül.
19065.

Rufpreis:
1 400 HUF

Miklóssy János: A budapesti prostitúció története. Bp., 1989. Népszava. Kiadói papírkötésben
19066.

Rufpreis:
1 600 HUF

Felső-Tiszavidék. Szerk.: Kecskés Péter. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Tájegységei 1. Szentendre, 1978. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
19067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval, megjelent 1500 példányban.
19068.

Rufpreis:
1 200 HUF

London und Umgebung mit Insel Wight. Griebens Reiseführer Band 9. Berlin,1927., Griebens. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Hátul nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötésben, hátsó kötéstáblán sérüléssel.
19069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beaumont, R. H.: Commercial Year Book of the Nottingham Chamber of Commerce with Classified Trade Indices in English, French, Spanish and German. Edited and Complied by - - . Derby-Leeds-London, 1914, Bemrose & Sons Ltd. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, kihajtható térképekkel, hirdetésekkel. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ázott, kissé deformált borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
19070.

Rufpreis:
1 600 HUF

Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp. É.n. Tolnai. Aranyozott gerincű félvászon kötés. Kissé kopott borítóval.
19071.

Rufpreis:
1 000 HUF

200 éves a dorogi bányászat. / A 800 éves Dorog. (Két kiállítási katalógus egy kötetben). Dorog, 1981, Dorogi Szakszervezeti Művelődési Intézményhálózat - Komárom Megyei Múzeumi Szervezet. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón alkalmi bélyegzéssel.
19072.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mattyasovszky Péter (szerk.): Pest-budai városképek 1800-1870. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés. + Turcsány Zsuzsa (szerk.): XIX. századi városképek és útirajzok. Bp., 1976, MNG. Kiadói papírkötés.
19073.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF