A Móra Ferenc Múzeum évkönyve 1957. Szerk.: Bálint Alajos. Szeged, 1957, Móra Ferenc Múzeum, 258+(2) p.+ 1 (kihajtható) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzővel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 600 példányban.
1936-1941 Budapesti Evangélikus Gimnázium értesítője az 1935/36,1936/1937. iskolai évekről. Foltosak, az egyik széteső állapotban. + Budapesti Érseki Katolikus Gimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium évkönyve az 1938/39, 1939-1940, 1940-41. Az egyik borító nélkül.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval, megjelent 1500 példányban.
London und Umgebung mit Insel Wight. Griebens Reiseführer Band 9. Berlin,1927., Griebens. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Hátul nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötésben, hátsó kötéstáblán sérüléssel.
Beaumont, R. H.: Commercial Year Book of the Nottingham Chamber of Commerce with Classified Trade Indices in English, French, Spanish and German. Edited and Complied by - - . Derby-Leeds-London, 1914, Bemrose & Sons Ltd. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, kihajtható térképekkel, hirdetésekkel. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ázott, kissé deformált borítóval, helyenként ázásnyomokkal.