Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende von - - . Leipzig, 1937, Karl Baedeker. Számos térképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé viseltes állapotban.
Martin Symington (szerk.): Portugália. Madierával és az Azori-szigetekkel. Útitárs. Bp., 1998., Panamex - Grafo. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
Bangha Béla - Artner Tivadar: Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Bp.,1934, Pázmány Péter Irod. Társ., 336 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Térképmelléklettel (Roma Pianta Monumentale), 74x55 cm. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón szakadással, ezt leszámítva jó állapotban.
Az utca rendje. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség hivatalainak útmutatója. Összeáll.: Gassmann Lőrinc. Bp., 1934. Térkép-melléklet nélkül. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és címlappal, laza fűzéssel.
Hidvégi Lajos: Ceglédi históriák. Történeti elbeszélések. Cegléd, 1981., Ceglédi Városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.