Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. DEDIKÁLT! Bp., 1990, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19218.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alfonso Manaresi: Corso di Storia. Volume Primo. Per l'Istituto Tecnico Superiore. Milano,én.,Casa Editrice Luigi Trevisini. Színes, egészoldalas térképekkel illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
19219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Teleki Pál gróf, dr.: Amerika gazdasági földrajza, különös tekintettel az Északamerikai Egyesült Államokra. Közgazdasági és közlekedési földrajzi jegyzetek I. köt. Bp., 1922, Centrum (Stephaneaum-ny.), VIII+220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, koszos borítóval, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzőkkel.
19220.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varju Jenő: Miskolc thj. város kis monográfiája. Miskolc, 1947, Steiner Testvérek ,,Kultúra"-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. (Ritka!)
19221.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cseri Dávid: Szórakozás és mindennapok az 1930-40-es évek Szigetközében. DEDIKÁLT! hn., 2013., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19222.

Rufpreis:
1 600 HUF

Amundsen-Ellsworth: Az északi sark meghódítása. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19223.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Charles Lemire: Cochinchine Francaise et Royaume de Cambodge, Royaume d'Annam et Tonkin. Paris, 1884, Challamel Ainé, 2+414+2+28+2 p.+VIII t. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, a borító elején szamárfüllel, a térképen szakadással.
19224.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851-es reprint kiadása! Kiadói műbőr kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, jó állapotban.
19225.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyarország Megyei Kézikönyvei 6.: Fejér megye kézikönyve. [Hatvan], 1997, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország Megyei Kézikönyvei 11.: Komárom-Esztergom megye kézikönyve. 1997, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Niedzialkowska, Zofia: Ostroleka. Warsawa, 1979. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19228.

Rufpreis:
2 000 HUF

19229.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF