Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3224106
19281
479
Books: Travelling, Local History
Vida, Mária: Heilbäder in Ungarn in alten Zeiten und heute. Mit Farbaufnahmen von Károly Szelényi. Bp., 1993., Semmelweis Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2922937
19282
479
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 2919793
19283
479
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés. 3241534
19284
479
Csorba-Marosi-Firon: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3271868
19285
479
Kóka helytörténete. Szerk.: Krámer Iván. Kóka, 2000., Kóka Község Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az egyik fotós, Tóth István által DEDIKÁLT példány. Kiadói papírkötés.
3272363
19286
479
Nyomdatörténeti és nyomdászéletmód-kutatási tanulmányok. Debrecen város 625., a debreceni nyomdászat 425. évfordulóára. Debrecen, 1986. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3271509
19287
479
A Váci piarista Diák Szövetség évkönyve. 1936. 306p. Kissé sérült papírkötésben
3265317
19288
479
Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3265282
19289
479
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
3205783
19290
479
8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF