Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Vida, Mária: Heilbäder in Ungarn in alten Zeiten und heute. Mit Farbaufnahmen von Károly Szelényi. Bp., 1993., Semmelweis Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19281.

Rufpreis:
1 200 HUF

19282.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
19283.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csorba-Marosi-Firon: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19284.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kóka helytörténete. Szerk.: Krámer Iván. Kóka, 2000., Kóka Község Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az egyik fotós, Tóth István által DEDIKÁLT példány. Kiadói papírkötés.
19285.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyomdatörténeti és nyomdászéletmód-kutatási tanulmányok. Debrecen város 625., a debreceni nyomdászat 425. évfordulóára. Debrecen, 1986. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19286.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Váci piarista Diák Szövetség évkönyve. 1936. 306p. Kissé sérült papírkötésben
19287.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19288.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19289.

Rufpreis:
1 800 HUF

8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban.
19290.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF