1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.
Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
Budina Sámuel históriája magyarul és latinul Szigetvár 1566. évi ostromáról. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Molnár Imre. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 6. sz. + Szelaniki Musztafa leírása Szigetvár ostromáról. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 7. sz. Ford. és jegyzetekkel kísérte: Thury József. Molnár Imre, a Várbaráti Kör elnöke bevezetőjével. Szigetvár, 1978-1979.,Szigetvári Baráti Kör. Kiadói papírkötés.
Novotny Gyula: Az avasi templom. (Avas, 1982), Avasi Református Egyház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé hullámos.
Wünscher Frigyes: Csonka-Magyarország sajtója. I. rész: Budapest. Gyűjtötte és összeáll.: - - . A Sajtó Könyvtára 3. sz. Bp., 1927, Csáthy Ferenc (MTI-ny.), 110 p. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, régi intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
Pest szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk. és az ismertetőt írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 1999., HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára, 48 p. Facsimle kiadás. Kiadói bársony-kötés.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 4.: Borsod-Abaúj-Zemplén megye kézikönyve. II. köt. [Hatvan], 1998, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 18.: Veszprém megye kézikönyve. II. köt. 1998, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.