https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.
1
19269.

1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
19270.

Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
1
19271.

Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Budina Sámuel históriája magyarul és latinul Szigetvár 1566. évi ostromáról. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Molnár Imre. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 6. sz. + Szelaniki Musztafa leírása Szigetvár ostromáról. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 7. sz. Ford. és jegyzetekkel kísérte: Thury József. Molnár Imre, a Várbaráti Kör elnöke bevezetőjével. Szigetvár, 1978-1979.,Szigetvári Baráti Kör. Kiadói papírkötés.
1
19272.

Budina Sámuel históriája magyarul és latinul Szigetvár 1566. évi ostromáról. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Molnár Imre. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 6. sz. + Szelaniki Musztafa leírása Szigetvár ostromáról. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 7. sz. Ford. és jegyzetekkel kísérte: Thury József. Molnár Imre, a Várbaráti Kör elnöke bevezetőjével. Szigetvár, 1978-1979.,Szigetvári Baráti Kör. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Novotny Gyula: Az avasi templom. (Avas, 1982), Avasi Református Egyház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé hullámos.
1
19273.

Novotny Gyula: Az avasi templom. (Avas, 1982), Avasi Református Egyház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé hullámos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wünscher Frigyes: Csonka-Magyarország sajtója. I. rész: Budapest. Gyűjtötte és összeáll.: - - . A Sajtó Könyvtára 3. sz. Bp., 1927, Csáthy Ferenc (MTI-ny.), 110 p. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, régi intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
1
19274.

Wünscher Frigyes: Csonka-Magyarország sajtója. I. rész: Budapest. Gyűjtötte és összeáll.: - - . A Sajtó Könyvtára 3. sz. Bp., 1927, Csáthy Ferenc (MTI-ny.), 110 p. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, régi intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Firon András: Szlovák turistaparadicsom. (Slovensky raj.) Bp., 1989, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
1
19275.

Firon András: Szlovák turistaparadicsom. (Slovensky raj.) Bp., 1989, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk. és az ismertetőt írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 1999., HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára, 48 p. Facsimle kiadás. Kiadói bársony-kötés.
1
19276.

Pest szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk. és az ismertetőt írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 1999., HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára, 48 p. Facsimle kiadás. Kiadói bársony-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borítóval.
1
19277.

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország Megyei Kézikönyvei 4.: Borsod-Abaúj-Zemplén megye kézikönyve. II. köt. [Hatvan], 1998, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
1
19278.

Magyarország Megyei Kézikönyvei 4.: Borsod-Abaúj-Zemplén megye kézikönyve. II. köt. [Hatvan], 1998, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
1
19279.

Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország Megyei Kézikönyvei 18.: Veszprém megye kézikönyve. II. köt. 1998, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
1
19280.

Magyarország Megyei Kézikönyvei 18.: Veszprém megye kézikönyve. II. köt. 1998, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse