19274.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Wünscher Frigyes: Csonka-Magyarország sajtója. I. rész: Budapest. Gyűjtötte és összeáll.: - - . A Sajtó Könyvtára 3. sz. Bp., 1927, Csáthy Ferenc (MTI-ny.), 110 p. PapÃrkötésben, kissé sérült borÃtóval, régi intézményi bélyegzÅ‘vel, volt könyvtári példány.