Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
19244.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19245.

Rufpreis:
800 HUF

19246.

Rufpreis:
1 000 HUF

19247.

Rufpreis:
800 HUF

19248.

Rufpreis:
6 000 HUF

19249.

Rufpreis:
1 400 HUF

19250.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19251.

Rufpreis:
1 600 HUF

19253.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jurányi Zsuzsa - Mihályi Géza: Líbiai kalauz. Szerk.: Iványi Tamás. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság Keleti Nyelvek Kollégiuma. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
19254.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
19255.

Rufpreis:
1 600 HUF

Josef Sebastian Schall: Szuez. A csatorna regénye. Ford.: Halász Gyula. Bp.,(1942.), Athenaeum,303+1 p. Egészoldalas térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, névbejegyzéssel, ajándékozási sorokkal.
19256.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF