Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3098585
19244
479
100
Books: Travelling, Local History
Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben 2921225
19245
479
2922971
19246
479
2184289
19247
479
2864381
19248
479
Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben 3123178
19249
479
3115828
19250
479
100
Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés, 2906224
19251
479
3100256
19253
479
100
3264711
19254
479
Jurányi Zsuzsa - Mihályi Géza: Líbiai kalauz. Szerk.: Iványi Tamás. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság Keleti Nyelvek Kollégiuma. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
3272108
19255
479
Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3265158
19256
479
Josef Sebastian Schall: Szuez. A csatorna regénye. Ford.: Halász Gyula. Bp.,(1942.), Athenaeum,303+1 p. Egészoldalas térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, névbejegyzéssel, ajándékozási sorokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF