19256.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Josef Sebastian Schall: Szuez. A csatorna regénye. Ford.: Halász Gyula. Bp.,(1942.), Athenaeum,303+1 p. Egészoldalas térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, névbejegyzéssel, ajándékozási sorokkal.