https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
M. Mester Katalin: Somlóország I-II. köt. Istenadta szép vidék. Összeáll.: - - . (Veszprém), 2011-2015, szerzői kiadás (OOK Press-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
19145.

M. Mester Katalin: Somlóország I-II. köt. Istenadta szép vidék. Összeáll.: - - . (Veszprém), 2011-2015, szerzői kiadás (OOK Press-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült
1
19146.

N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benczik-Göncz-Kerman-Nagy-Papp-Ella-N. Szabó: Hodos és Kapornak története. Lendva, 2005, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben
1
19147.

Benczik-Göncz-Kerman-Nagy-Papp-Ella-N. Szabó: Hodos és Kapornak története. Lendva, 2005, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Isirkoff, A. [Iszirkov, Anasztasz Todorov]:  Bulgária. Föld- és néprajz. Fordította Cholnoky Jenőné. Átnézte Cholnoky Jenő. Budapest, (1917). Magyar Keleti Kultúrközpont - Turáni Társaság (Fritz Ármin ny.) 162 p. + 47 t. (fotóanyag). Egyetlen kiadás. Az 1910-ben alapított Kelet-kutató és őstörténeti társaság új alapítású könyvtárának, a Turáni könyvtárnak első kötete. Az első világháború utolsó éveiben kiadott kötet apropójául nem csupán a bolgár nép távolabbi értelemben vett rokonsága szolgált, hanem az a tény is, hogy Bulgária 1916 ősze óta a központi hatalmak oldalán belépett az első világháborúba, tehát az Osztrák-Magyar Monarchia fontos szövetségesének számított. A munka első része természetrajzi, a második rész társadalomföldrajzi jellegű. A munka 48 táblával teljes. (Turáni könyvtár, 1. kötet.) Feliratozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói félvászon kötésben, az első kötéstáblán kézi számítások. Jó példány.
1
19148.

Isirkoff, A. [Iszirkov, Anasztasz Todorov]: Bulgária. Föld- és néprajz. Fordította Cholnoky Jenőné. Átnézte Cholnoky Jenő. Budapest, (1917). Magyar Keleti Kultúrközpont - Turáni Társaság (Fritz Ármin ny.) 162 p. + 47 t. (fotóanyag). Egyetlen kiadás. Az 1910-ben alapított Kelet-kutató és őstörténeti társaság új alapítású könyvtárának, a Turáni könyvtárnak első kötete. Az első világháború utolsó éveiben kiadott kötet apropójául nem csupán a bolgár nép távolabbi értelemben vett rokonsága szolgált, hanem az a tény is, hogy Bulgária 1916 ősze óta a központi hatalmak oldalán belépett az első világháborúba, tehát az Osztrák-Magyar Monarchia fontos szövetségesének számított. A munka első része természetrajzi, a második rész társadalomföldrajzi jellegű. A munka 48 táblával teljes. (Turáni könyvtár, 1. kötet.) Feliratozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói félvászon kötésben, az első kötéstáblán kézi számítások. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Colin Monteath: Új-Zéland. A viharos szél országa. Ford.: Todero Anna. Bp., [2001], Gabo. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
19149.

Colin Monteath: Új-Zéland. A viharos szél országa. Ford.: Todero Anna. Bp., [2001], Gabo. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kovács András István: Balaton és vidéke. Bor.kul.túra. Bp., 2002, Tudex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Benne prospektussal.
1
19150.

Kovács András István: Balaton és vidéke. Bor.kul.túra. Bp., 2002, Tudex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Benne prospektussal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veszprémvármegyei Múzeumi Bizottság és Múzeumegylet évi jelentése 1911-ről. Veszprém, 1912, Pósa Endre-ny., 59 p. Kiadói papírkötés.
1
19151.

Veszprémvármegyei Múzeumi Bizottság és Múzeumegylet évi jelentése 1911-ről. Veszprém, 1912, Pósa Endre-ny., 59 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Békésmegyei Takarékpénztári Egyesület Békécsaba Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya. Gyula, 1940, Dobay János-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
19152.

A Békésmegyei Takarékpénztári Egyesület Békécsaba Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya. Gyula, 1940, Dobay János-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kujbusné Mecsei Éva (szerk.): Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XVIII. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 18. Nyíregyháza, 2008, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Papírkötésben, összeírt borítóval. Készült 300 példányban.
1
19153.

Kujbusné Mecsei Éva (szerk.): Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XVIII. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 18. Nyíregyháza, 2008, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Papírkötésben, összeírt borítóval. Készült 300 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
1
19154.

Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.
1
19155.

Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mirko Vosátka: Természetjárás enciklopédiája. Ford.: Karádi Ilona. Vera Levá. Bratislava/Pozsony, 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
19156.

Mirko Vosátka: Természetjárás enciklopédiája. Ford.: Karádi Ilona. Vera Levá. Bratislava/Pozsony, 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse