Andreas Feininger, Kate Simon: New York. New York, 1964, Viking Press. Fekete-fehér és színes képekkel, fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan szakadt kiadói papír védőborítóban.
[Up de Graff, Fritz W. (1873-1927)]: F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)] Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. (Beasts, Men and Gods). Ford.: Sajó Aladár. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 1 (térkép) t.+ 240 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
Kádár József: A deési ev. ref. egyházközség története. Kapcsolatban a város kiválóbb eseményeivel. Írta --. Deés (Dés), 1882. Demeter és Kiss. [4] +240 a 251 ből p. Fűzve, kiadói papírborítékban. Hiányos, az utolsó 14 oldal hiányzik. Sérült korabeli vászonkötésben. Szétvált. Nagyon ritka!
Házi Jenő, vitéz: Sopron a régi magyar irodalomban. Kiad. és sajtó alá rend. - -. (Bp. 1937), Kir. Magy. Egyetemi Ny. 120 p. (Magyar Irodalami Ritkaságok XXXVI.) Korabeli papírkötésben,