Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208932
19085
479
Books: Travelling, Local History
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. Új állapotban
3209163
19086
479
Gyarmati György A parlament korlátjánál- Negyedszázad a váci Duna-parton Vác, 2003. Cent Könyvek, Kiadói kartonált papírkötésben. 293p.
3212928
19087
479
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Ford.: Soltész Gáspár. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3212830
19088
479
3213811
19089
479
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986., Stephen Vörösváry Weller Publishing. Emigráns kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
3213836
19090
479
Roger Few: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3213269
19091
479
3213079
19092
479
Antall Péter: Egyiptom - változó fényben. Pécs, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3212955
19093
479
Vártúrák kalauza. Észak-magyarországi, alföldi várak és vártúra-útvonalak + Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. Bp., 1975, 1976, Sport. Kiadói kartonált kötés, egyik gerince sérült. 3187065
19094
479
500
Nógrádi képcsarnok. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 3. Salgótarján, 1984., Nógrádi Sándor Múzeum Baráti Köre, 62 p. Kiadói papírkötés. Számozott (695./1000) példány. 3190469
19095
479
cca 1940 Székesfehérvár utazási prospektus fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. A fényképek Tóth Károly székesfehérvári műtermében készültek.
3189360
19096
479
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF