Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

19097.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Plüschow: Günther: Vitorláson a csodák országába. Bp., Dante. A világ körül útirajzok - utazók. Kiadói egészvászon kötésben
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gazdag László: Régi vízfolyások és elhagyott folyómedrek Orosháza környékén. Különlenyomat az orosházi Szántó Kovács Múzeum évkönyvéből. Orosháza, 1960, Szántó Kovács Múzeum, 257-306 p.+2 (térképek) t. Kiadói papírkötés.
19100.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Békéscsaba városképi és műemléki vizsgálata. Bp., 1951, Múzeumok és Műemlékek Országos Központja, 6+5+1+2+9+1+6+7+1+6+4 p. Papírkötésben, két lap szélén szakadásokkal, sérült gerinccel.
19101.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

A Borsod - Miskolczi Közművelődési és Muzeum Egyesület 1901., 1905-1906. évkönyve. Szerk.: Dr. Szentpáli István, Balogh Bertalan. Miskolc, Forster, Klein és Ludvig - Szelényi és Társa, 94 p.; 1+167 p. Kiadói papírkötések, az első kötet sérült gerinccel, a második kötet foltos, sérült borítóval, sérült, javított gerinccel és sérült kötéssel, foltos címlappal.
19102.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sztrémi Zsuzsanna szerk.: Hollókő. A világörökség. h.n., 2002, Hollókőért Közalapítvány, kartonált papírkötés, többnyelvű bevezetővel. Hollókő tárgyi kultúrájával és mindennapjaival kapcsolatos színes fotókat tartalmazó kiadvány.
19104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Venedig und seine Umgebung. Praktischer Führer für den Fremden. Mailand-Venedig, é.n. (cca 1920), A. Scrocchi, XVI+204 p.+ 1 (Velence kihajtható térképe) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
19105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Lajos - Dr. Kovacsics József: Magyarország történeti statisztikai helységnévtára. 15. Pest megye. Bp., 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 1996, Officina '96. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19107.

Rufpreis:
2 800 HUF

Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben. +   Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmives Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Illusztrált. Kolozsvár,én. , Erdélyi Szépmives Céh. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
19108.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF